Skip to Content


بیانیه بسیج رسانه به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد


سازمان بسیج رسانه استان یزد در سالروز ارتحال ملکوتی حصرت امام ره و قیام ۱۵ خرداد بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش میبدخبر، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
۱۴ خرداد ماه تداعی حزن و اندوه جانکاه امت اسلام در عزای فقدان احیاگر اسلام ناب محمدی حضرت روح الله است. سی و یکمین سالروز رحلت آن عزیز سفرکرده را به عموم عاشقان و دلسوختگان راه و مرام آن بزرگوار تسلیت گفته و به روح بلند او و ارواح طیبه‌ی شهیدان معظم انقلاب به ویژه شهدای یوم الله ۱۵ خرداد درود و صلوات می فرستیم.
امام راحل ره با اخلاص و توکل بر خدا از هیچ کس و هیچ چیز در مسیر مبارزه و قیام خود نهراسید و طاغوت زمان را در اوج قدرت و حمایت جهانخواران شرق و غرب به زیر کشید و الگویی درخشان و ماندگار از زندگی با عزت را در اوج آزادگی از یوغ و ستم زورگویان و قدرتهای جهان ارائه کرد، درس شجاعت آموخت،مکتب آزادگی را احیا کرد،قدرتها را به هیچ پنداشت و خدامحوری و مردم مداری و خدمت بی منت را به محرومان به عنوان اصول اساسی و پایدار مکتب خود ارائه کرد که باید بیش از هر زمان مورد عمل و اقدام آحاد مسئولین قرار گیرد.
ما جامعه بسیج رسانه استان یزد ضمن تسلیت سی و یکمین سالروز غروب حزن انگیز خورشید درخشان آسمان ولایت انقلاب و ایران، حضرت روح الله ونثار خالصانه ترین درودها به روح بلند آن عزیز سفر کرده و شهدای والامقام ۱۵ خرداد با آرمانهای بلند امام بزرگوارمان و مقام عظمای ولایت حضرت ایت الله العظمی امام خامنه ای عزیز مد ظله العالی تجدید پیمان می کنیم وبر ادامه راه امام و پیاده سازی منویات،آرمانها و اهداف امام در تمامی زمینه ها تاکید کرده واز همه مسئولان نظام مصرانه می‌خواهیم که با تاسی به سیره امام ره، خدمت خالصانه به ملت را سرلوحه عمل خود قرار داده و در این مسیر دچار خلل و تردید نگردند.
والسلام علی عبادالله الصالحین
سازمان بسیج رسانه استان یزد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.