Skip to Content


بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد


مردم علی رغم سخنان رئیس جمهور در سه ماهِ اخیر گشایشِ اقتصادی را حس نکردند و بعد از حدود چند ماه از اجرایی شدن برجام، مردِ اولِ اقتصاد کشور اعلام می کند: برجام تقریبا هیچ دست آوردِ اقتصادی نداشته است.

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم علی رغم سخنان رئیس جمهور در سه ماهِ اخیر گشایشِ اقتصادی را حس نکردند و بعد از حدود چند ماه از اجرایی شدن برجام، مردِ اولِ اقتصاد کشور اعلام می کند: برجام تقریبا هیچ دست آوردِ اقتصادی نداشته است.

جناب آقای  روحانی در ابتدای سال ،مقام معظم رهبری با خسارتِ محض خواندنِ برجام ، تمام افقِ پیش روی آن را ترسیم کردند. چرا دولت هر روز سعی در توجیه برجام دارد؟ رفتارهای خثمانه دولت آمریکا در ممانعت از تحقق بندهای برجام و غارتگری و دزدی از اموال ملت در پسابرجام نشان می دهد آمریکا پس از برجام نه تنها به سمت آشتی با ایران حرکت نکرده بلکه بیشتر از گذشته به دنبال فشار وارد کردن و تحریم ایران است.

سد تحریم ها هنوز ترک برنداشته و آمریکا با ترس و واهمه ای که در دل بانک های اروپایی ایجاد کرده است، اجازه نقل و انتقالات مالی را نمی دهد.

قانونِ محدود کردنِ سفر به ایران ،عدم اجازه به بانک ها برای انجام تراکنش های مالی با ایران واینک غارت دو میلیارد دلار دیگر از دارایی ایرانیان به بهانه گرفتن غرامت حادثه ای که 30 سال پیش در کشوری ثالث رخ داده گواه بر این موضوع است.

اوباما با شعار تغییر ، در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شد لذا برای او و دموکرات ها مهم بود که مردم نتایج سیاست های دولت را به صورت ملموس مشاهده نمایند لذا در این شرایط متوقف کردن ایران درمسئله ی هسته ای یک پیروزی بسیار راه بردی برای حذب دموکرات محسوب می شود. اری دست اورد برجام بیشتر به نفع امریکا شد.

ایا ملت عزیز وسرافرازایران را این گونه باید نمایندگی کرد؟

ایاغیرت ایرانی اجازه ی این همه سکوت در برابر دشمن رامیدهد؟

ایا مکتب امام وعزت ملت ایران اجازه ی این همه انفعال در برابر ال سعود را میدهد؟

ایا فقط در برابر جنایات یک ساله ی اخیرعربستان میشود ساکت ماند؟

 ممانعت عربستان برای بازی کردن درایران برایتان روشن نبود؟

 ایا به سطح کیفی مورد انتظارتان در تولید بتن اماده رسیدید؟

ایا به مقدارکافی توسط مسؤلان کشورهای بیگانه علل خصوص ایتالیا مورداستقبال قرار گرفتید؟

ایا وقت ان نرسیده که دولت،یک رفتارصادقانه باملت وشجاعانه بادشمن را از سربگیرد؟

وقت ان نیست که بگویید:         (امریکا قابل اعتماد نیست وما ازاعتماد با او پشیمانیم)

دولتمردان باید بدانند نماینده ی یک ملتِ ترسو وبزدل نیست که اجازه ی هر گونه رفتاری را داشته باشند.نسل سوم وچهارم انقلاب که اکنون در دانشگاه ها ومدارس مشغول فعالیت هستند با الهام از شهدای انقلاب ودفاع مقدس ومدافعان حرم درس غیرت و شرافت اموخته اند وبا فریاد خود جواب غارتگری ودزدی امریکاییها راخواهند داد.ایرانی باغیرت دیگر تحمل تحقیرملت توسط مفت خوران آل سعود را ندارد.

والسلام علیکم ورحمة ا... وبرکاته

95/2/5       

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.