Skip to Content


بیانیه بسیج جامعه پزشکی شهرستان میبد به مناسبت روز جهانی قدس


به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس ، بسیج جامعه پزشکی شهرستان میبد با صدور بیانیه ای از آحاد شهروندان میبدی و اعضای بسیج جامعه پزشکی دعوت نمود تا در راهپیمایی باشکوه این روز شرکت نمایند.

به گزارش "میبدخبر" در این بیانیه  آمده است :

ابتکار هوشمندانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی‌حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس بزرگترین نمایش قدرت اتحاد مسلمانان در قبال تجاوزگری وحشیانه و اشغال سرزمین فلسطین به دست صهیونیست جنایتکار است. تداوم این اشغالگری وتوسعه شهرک‌های یهودی نشین ومحاصره ظالمانه شهروندان و غیرنظامیان فلسطین عزم و  اراده مسلمانان را در هر گوشه ای از جهان برای محکومیت این رژیم پلید قوی تر از گذشته نموده است.

رژیم اشغالگر صهیونیستی که بیش از نیم قرن از هیچ جنایتی در سرزمین‌های اشغالی فروگذارنکرده است،  اتحاد و هم بستگی ملل اسلامی‌و مایت از جبهه مقاومت را تنها راه نابودی این رژیم جعلی دانسته و از عموم مردم شریف و روزه دار شهرستان میبد و اعضای بسیج جامعه پزشکی دعوت به حضور گسترده در مراسم راهپیمایی این روز می‌نماید.

کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان میبد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.