Skip to Content

معاون فرماندار میبد:


سید بهروز موسوی گفت: با کمال احترام به مسافرین، متاسفانه با توجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا، شهرستان در حالت تعطیل قرار دارد و پذیرای عزیزان نخواهیم بود لذا از سفر به این شهرستان پرهیز کنید.

به گزارش میبدخبر، محمد احمدی بخشدار مرکزی میبد گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، بنا به دستور فرماندار شهرستان میبد از عصر امروز سوم فروردین‌ماه با همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و شهرداری میبد و دهیاری روستای محمدآباد تمام ورودی‌های شهرستان از طرف کمربندی غربی و شرقی بسته خواهد شد.

او تصریح کرد: از شهروندان گرامی تقاضا می‌شود جهت انجام کار‌های ضروری خود از مسیر اصلی میبد، خط سنتو تردد نمایند.

احمدی افزود: همچنین ورودی تمامی روستا‌های بخش مرکزی میبد به‌ طور کامل کنترل خواهد شد.

به میبد سفر نکنید

سید بهروز موسوی ندوشن معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد  نیز، با قدردانی از همکاری مردم و کاهش تردد‌های غیر ضروری، ادامه داد: با کمال احترام به مسافرین، متاسفانه با توجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا، شهرستان در حالت تعطیل قرار دارد و پذیرای عزیزان نخواهیم بود لذا از سفر به این شهرستان پرهیز کنید.

موسوی ندوشن تاکید کرد: همشهریان با در خانه ماندن علاوه بر تضمین امنیت و سلامت خود و دیگران به قطع زنجیره این بیماری کمک کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.