Skip to Content

با حضور فرماندار، شهردار و سرپرست شبکه و مرکز بهداشت میبد:

بهورزان نمونه میبد، تجلیل شدند+تصاویر


در راستای تکریم و بزرگداشت روز بهورز(12 شهریور) مراسمی با حضور فرماندار، شهردار، سرپرست شبکه و مرکز بهداشت و بهورزان عرصه سلامت شهرستان میبد برگزار گردید.

به گزارش میبد خبر، سرپرست شبکه بهداشت با اشاره به ارتقاء روزافزون سطح بهداشت و سلامت مردم جامعه و ریشه کن شدن بسیاری از بیماری ها بیان کرد: اگر امروز شاهد افزایش سطح خدمات بهداشتی و درمانی هستیم، حاصل تلاش های شبانه روزی خادمان عرصه سلامت بویژه عزیزان بهورز است که با هیچ تلاشی دیگر در این عرصه قابل مقایسه نیست.
همچنین دکتر سهیلی تلاش بیشتر بهورزان را در صف اول پیشگیری ودرمان خصوصا در جوامع روستایی و ارتباط بیشتر با مسئولین محلی خواستار شد و گفت: با زحمات این عزیزان وانتقال اطلاعات بهداشتی بهروز توسط آنها به مردم در روستاها شاهد ارتقاء سطح سواد سلامت مردم وافزایش خود مراقبتی وکاهش بیماریها خواهیم بود.
در ادامه دکتر کلانتری سرپرست مرکز بهداشت میبد ضمن عرض تبریک این روز و همچنین بیان جایگاه رفیع بهورز بیان داشت: طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت  به نوعی الگو برداری از خدمات ارائه شده توسط بهورزان در خانه های بهداشت و پایگاه های بهداشتی می باشد .
در پایان با حضور مسئولین شهرستان، از بهورزان بازنشسته خانه بهداشت هفتهر خانم زهرا بمانی و خانه بهداشت صدرآباد آقای رضا سلمانی تجلیل شد. و به نمایندگی از همه بهورزان به سه بهورز نمونه ( آقای مجتبی باقری بهورز خانه بهداشت مزرعه بیده، آقای میثم پایدار بهورز خانه بهداشت حجت آباد و مرضیه دهقانی بهورز پایگاه بهداشت بارجین) جوایزی اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.


؟؟؟؟
پس بهورز روستای نیوک که بازنشست شده چی؟
بازم تبعیض؟؟
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ ۰۹:۴۵