Skip to Contentرئیس بهزیستی میبدگفت: همزمان با دهه ولایت (عید قربان تا عید غدیر)، کلیه مراکز و موسسه‌های خیریه تحت نظارت این اداره در سطح شهرستان ، آماده دریافت مشارکت‌های نقدی، غیرنقدی،نذورات قربانی مردم هستند.

به گزارش میبد خبر،  سید محسن فلاح گفت: کلیه همشهریان گرامی میتوانند نذورات قربانی و همچنین نذر این روز را به مراکز نگهداری معلولان جسمی – حرکتی، روانی و ذهنی، سالمندان، کودکان بد سرپرست و بی سرپرست و جامعه هدف بهزیستی اهدا کنند.

وی اضافه کرد: همشهریان و خیرین عزیز میتوانندوجوهات نقدی خودرا به شماره حساب ۱۰۰۱۰۰۰۰۴۱۷۲۰۳۴۵۴۱۸۲۸۸۱۳IR نزد بانک مرکزی بنام هدایای خاص بهزیستی واریزکنند یا به آدرس:خیابان سعیدی،بلوار نواب صفوی،میدان مادر،اداره بهزیستی مراجعه نمایند.و جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای ۳۲۳۲۰۰۷۲-۳۲۳۲۰۰۷۳-۳۲۳۲۰۰۷۹واحد مشارکتهای مردمی بهزیستی تماس حاصل نمایند.
رئیس بهزیستی میبد همچنین یادآور شد: بهزیستی میبد دوهزار و ۲۰۰ معلول ،۲۵۰نفر زن سرپرست خانوار وکودکان بی سرپرست و بد سرپرست را تحت حمایت خود دارد و خدمات را از طریق ۵۱ مرکز روزانه و شبانه روزی و۲۰موسسه خیریه ارائه می نماید.

انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.