Skip to Content

رئیس مخابرات شهرستان میبد مطرح کرد

بهره برداری 11 پروژه مخابراتی در میبد به مناسبت دهه فجر


رئیس مخابرات شهرستان میبد گفت: در دهه فجر، 7 پروژه مخابراتی در میبد و 4 پروژه مخابراتی در ندوشن به بهره برداری می رسد.

يحيي كارگر رئيس اداره مخابرات شهرستان ميبد در گفتگو با خبرنگار میبدخبر ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر بیان داشت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 7 پروژه مخابراتی در میبد و 4 پروژه مخابراتی در ندوشن به بهره برداری می رسد.

وی افزود: ایجاد زیر ساخت دایری تلفن ثابت از طریق نصب و راه اندازی 192 پورت کافو نوری، اجرای 5 کیلومتر فیبر نوری و شبکه کابل، افزایش تکنولوژی دو سایت 4G، سواپ یک سایت GSM روستایی به همراه اول، ایجاد بستر سرویس تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت از طریق تانوما، تاسیس سوییچ دیتا جهت یک مرکز و توسعه ظرفیت اینترنت پرسرعت خانگی به میزان 816 پورت 7 پروژه ای است که در میبد با سرمایه گذاری بالغ بر 52 میلیارد و 800 میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

رئيس اداره مخابرات شهرستان ميبد در خصوص پروژه های مخابراتی ندوشن اظهار داشت: 4 پروژه مخابراتی شامل افزایش تکنولوژی سایت BTS، فیبر نوری و شبکه کابل، افزایش ظرفیت زیر ساخت داخل استانی و تاسیس کافو نوری با سرمایه گذاری بالغ بر 9 میلیارد و 575 هزار ریال در ایام الله دهه فجر در ندوشن افتتاح می شود.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: این پروژه ها به صورت متمرکز و همزمان با سایر پروژه های استان افتتاح می شود.

گفتنی است همزمان با ایام الله دهه فجر و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 138 طرح مخابراتی با صرف 266 میلیارد ریال هزینه در استان یزد به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.