Skip to Contentطرح های حوزه آبخیزداری در راستای جمع آوری آبها وجلوگیری از تخریب زیر ساخت های سفره های آب زیر زمینی به بهره برداری رسید.

به گزارش میبد خبر، مدیر کل منابع طبیعی استان یزد گفت: در راستا جمع آوری روان آبها،جلوگیری از تخریب زیر ساختها ازجمله جاده ها و تغذیه سفره های آب زیر زمینی ۸ طرح ابخیز داری و آبخوان داری  عصر روز گذشته در بخش ندوشن به بهره برداری رسید.

آخوندی هزینه اجرای طرحهای آبخیز داری را در ندوشن ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ‌تومان اعلام کرد.

وی همچنین ساخت آب انبار و عملیات بیولوژیک و بیومکانیک مراتع با هزینه 750  میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی کشور از جمله دیگرطرح ها در این حوزه برشمرد.

انتهای پیام/

خبرگزاری صدا و سیما
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.