Skip to Content

گزارش تصویری؛

بهره برداری از مخزن 16 هزار لیتری اکسیژن مایع بیمارستان میبد


مخزن 16 هزار لیتری اکسیژن مایع بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد یادبود مرحوم ماشاالله خادمی ظهر امروز به بهره برداری رسید.

به گزارش میبدخبر، مخزن 16 هزار لیتری اکسیژن مایع به ارزش یک میلیارد و یکصد میلیون تومان بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد یادبود مرحوم ماشاالله خادمی ظهر امروز به بهره برداری رسید.

دکتر برجسته در حاشیه این مراسم بیان داشت: تا فردا نیز دستگاه اکسیژه ساز با ظرفیت 650 لیتر در دقیقه به ارزش 2 میلیارد تومان تماما خیری نیز به بهره برداری خواهد رسید و همچنین یک دستگاه دیگر نیز به همین ظرفیت تا سه هفته آینده توسط دولت به بیمارستان داده خواهد شد که مشکل کمبود اکسیژن بیمارستان بطور کلی رفع خواهد شد.

انتهای پیام/

احسان دست برآورده
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.