Skip to Content

با حضور مسئولین شهرستان میبد صورت گرفت؛

بهره برداری از سامانه الکترونیکی صدور پروانه کسب و دفتر اتحادیه زرگر شهرستان میبد+ تصاویر


در مراسمی با حضور مسئولین شهرستان میبد دفتر اتحادیه زرگر و سامانه الکترونیکی صدور پروانه کسب این اتحادیه به بهره برداری رسید.

به گزارش میبد خبر، مرتضی فلاح رئيس اتحاديه طلا وجواهر میبد در مورد اتحادیه طلا وجواهر میبد بیان داشت: اتحادیه طلا و جواهر شهرستان میبد اولین اتحادیه در سطح شهرستانهای استان یزد بوده که بطور مستقل از اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت فعالیت و امور مرتبط با اتحادیه را پیگیری می کند. در دیگر شهرستانها بدلیل نبود امکانات پیگیری امور مثل صدور پروانه با توافقی که با اتاق اصناف شده برعهده این اتاق می باشد.

وی در مورد اعضای اتحادیه اظهار داشت: اتحادیه از 7 دسته که شامل طلا سازی، طلا فروشی، نقره فروشی، نقره سازی، گل فروشی و عینک سازی تشکیل شده و در حال حاضر 61 نفر عضو دارد. در این زمینه 32 واحد طلا فروشی و طلا سازی در سطح شهرستان فعالیت می کنند.

رئيس اتحاديه طلا وجواهر میبد در مورد اقدامات صورت گرفته توسط اتحادیه برای اعضاء بیان داشت: اتحادیه برای اعضا برنامه های متنوع و کاربردی داشته است که می توان به برگزاری کلاس فقه بازار هر 6 ماه یکبار، جلسه با نیروی انتظامی در جهت امنیت واحدها، کالیبره کردن ترازوها در هر ۶ ماه، بازدید از دوربین ها و دزدگیرها، بازرسی فاکتورها، انجام کلیه خدمات مالیاتی واحدها، اهدای خون بطور دسته جمعی، برگزاری اردوهای تفریحی، برپایی جشن بزرگ خانوادگی برای زرگرها  وتاسیس مؤسسه خیریه توسط خود اعضا اشاره کرد.

در پایان این مراسم با صدور شصت و دومین پروانه کسب برای یکی از زرگران میبدی سامانه الکترونیکی صدور پروانه کسب این اتحادیه به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.