Skip to Contentفرماندارمیبد در بازدید از فرایند اجرای عملیات ساماندهی پارک غدیر از بهره‌برداری فاز اول این پارک در هفته دولت خبر داد.

به گزارش میبدخبر، حسین فلاح گفت: پارک غدیر مرتفع‌ترین پارک و مشرف بر شهرستان است که ساماندهی آن از سوی شهرداری میبد از اول امسال شروع‌شده است.

فلاح افزود: این مجموعه به‌تمام‌معنا یک مجموعه ورزشی، فرهنگی، تفریحی است که با تأکید آیت‌الله اعرافی در شورای شهر و شهرداری مصوب شد و تاکنون یک میلیارد و 300 میلیون تومان برای ساماندهی آن هزینه شده است.

وی گفت: برای تکمیل این پروژه یک میلیارد و 800 میلیونی دیگر نیاز است که شهرداری و شورای شهر منبع مالی آن را تأمین کرده‌اند.

علیرضا نقوی شهردار میبد هم گفت: مجموعه بام میبد دارای 3 فاز است که فاز اول آن بهسازی پارک است و در حال حاضر زمین فوتبال با چمن مصنوعی، زمین تنیس و والیبال و اولین پیست اسکیت کودکان و نوجوانان و همچنین مسیر پیاده راه و دوچرخه‌سواری در حال آماده‌سازی است.

نقوی افزود: این مجموعه قابلیت استانی و کشوری شدن هم دارد و مسافرانی که از محور یزد رفت‌وآمد کنند می‌توانند ساعاتی را در این مجموعه سپری کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.