Skip to Content

دادستان میبد:


دادستان عمومي و انقلاب ميبد گفت: در راستاي ساماندهي و نظارت بر بنگاههاي املاك سطح شهرستان تعداد ١٦ بنگاه متخلف شناسايي و پلمپ گرديد.

به گزارش میبدخبر، علی باقرپور اظهار داشت:به جهت کنترل و پیشگیری از افزایش قیمت ها در حوزه مسکن و املاک پس از انجام تحقیقات اطلاعاتی با همکاری اعضا محترم شورای تامین تعداد ١٠٨ واحد بنگاهی شناسایی و موضوع بازرسی از بنگاهها در دستور کار دستگاه قضایی شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به کمک مامورین اطلاعاتی و انتظامی در حمایت از این طرح، بیان داشت: تعداد ١۶ بنگاه در این بررسی ها، فاقد مجوز و متخلف شناسایی شده و پلمپ گردید.

وی تصریح کرد: با حضور همکاران قضایی و کارکنان دادگستری و ضابطین بازرسی، تعدادی از بنگاه ها نیز در محورهای نحوه قیمت گذاری، تنظیم قرارداد و شروط آن و دیگر مسائل در این زمینه بازرسی شدند که به برخی از این بنگاه ها نیز تذکراتی داده شد.

دادستان میبد افزود: برخی که بعنوان دلال و واسطه گری سعی در بالابردن قیمت ها در برخی مناطق شهرستان میبد داشتند نیز شناسایی شده و موضوع احضار و تحقیق از انها و برخورد قانونی در دستور کار دادستانی قرار گرفته است.

علی باقرپور با اشاره به قدردانی از برخی از بنگاه ها در این بازرسی ها به علت رعایت قوانین و مقررات، گفت: از انجا که همچنان موضوع رصد و بررسی فعالیت بنگاهها در دستور کار دستگاه قضایی قرار دارد نیاز مبرم به همکاری مردم در شناسایی متخلفین و سودجویان وجود دارد از این جهت شماره تماس ٠٩٠٣٨٠۵٢۴٢٢ جهت اعلام پیامکی و یا در فضای مجازی از طریق اپلیکیشن های ایتا و واتساپ اعلام می گردد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.