Skip to Content

مشاور فرمانده کل سپاه خبرداد

بسیج سازندگی در سوریه بهترین دستاورد انقلاب در صدور فرهنگ اسلامی است


مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی از بهترین دستاوردهای این انقلاب اسلامی راه اندازی بسیج سازندگی در سوریه است که در این کشور با نام «جهاد البناء» ایجاد شده است.

به گزارش میبد خبر، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی این بود که حرکت هایی را در آن سوی مرزها ایجاد کرد که به بیداری اسلامی در کشورهای مختلف اسلامی منجر شد.وی با اشاره به حرکت های مردمی در سراسر کشورهای اسلامی، عنوان کرد: حضرت امام خمینی(ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران این حرکت ها را به خوبی پیش بینی کرده بود.مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: یکی از بهترین دستاوردهای این انقلاب در صدور فرهنگ اسلامی؛ راه اندازی بسیج سازندگی در سوریه است که در این کشور با نام «جهاد البناء» ایجاد شده است.سردار همدانی گفت: بسیج سازندگی سوریه همانند الگوی ایرانی خود، جوانان و مردم این کشور را به منظور بازسازی مناطق محروم و جنگ زده، خدمت رسانی به مردم و ... بسیج کرده است.


فرمانده سابق سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) اظهار کرد: امروز بسیج سازندگی سوریه مردم آن کشور را بسیار امیدوار کرده است و خوشبختانه مردم کشور سوریه نیز از این اقدام انقلاب اسلامی حمایت همه جانبه کرده اند.

منبع:شهرخبر

انتهای پیام/د
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.