بسیجیان گردان امام حسین(ع) میبد با حضور در اردوگاه قدس آمادگی خود را اعلام داشتند - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

به مناسبت هفته بسیج:


دومین مرحله فراخوانی حفظ انسجام دسته ای و چهارمین مرحله فراخوانی گردانی، گردان امام حسین(ع) میبد در محل اردوگاه قدس میبد و به مدت پنج روز برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: دومین مرحله فراخوانی حفظ انسجام دسته ای و چهارمین مرحله فراخوانی گردانی بسیجیان گردان پنجم امام حسین(ع) شهرستان میبد برگزار گردید.

به مناسبت هفته بسیج و در راستای تداوم برنامه های حفظ انسجام ویژه بسیجیان گردان های امام حسین(ع)، دومین مرحله فراخوانی حفظ انسجام دسته ای و چهارمین مرحله فراخوانی گردانی، گردان امام حسین(ع) میبد در محل اردوگاه قدس میبد و به مدت پنج روز برگزار گردید.

بسیجیان شرکت کننده در این برنامه ضمن یادگیری مباحث نظامی و نبردهای نامتقارن اقدام به برگزاری میدان تیر روزانه و شبانه نمودند. از جمله برنامه های این فراخوان می توان به پخش کلیپ های مسائل فرهنگی روز، آشنایی با جنگ های شش گانه، جهت یابی و گراگیری و زندگی در شرایط سخت اشاره کرد.

لازم بذکر است گردان پنجم پیاده بسیج امام حسین(ع) شهرستان میبد در سال 1387 و در راستای مقابله با تهدیدات دشمن و در شرایط بحرانی شروع بکار نمود. این گردان در طول سال اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزش تکمیلی بسیج (برگ سبز)، آموزش سلاح های تخصصی (دوشکا، قناسه، تک تیرانداز، توپ 122 م م و...) و برگزاری برنامه های حفظ انسجام و تداوم می نماید.

همچنین از دیگر برنامه های این گردان می توان به اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی مانند مسابقات ورزشی فوتسال، والیبال، اعزام کاروان به مشهدمقدس، برگزاری جشن اعیاد ملی و مذهبی، برگزاری همایش جوانان آسمانی رهروان حسینی و پشتیبانی یادواره و یادمان های شهداء در همه اصناف و محلات اشاره کرد.

خبرنگار: سیدمرتضی حسینی نسب

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.