Skip to Content

با کمک یک خیر میبدی:

بزرگ‌ترین پایگاه امداد و نجات جاده‌ای استان در میبد احداث میشود.


فرماندار میبد در جلسه برنامه‌ریزی اولویت‌های جمعیت هلال‌احمر این شهرستان از آمادگی خیر میبدی در احداث ساختمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میبد خبر؛ حسین فلاح بابیان اینکه فعالیت‌های جمعیت هلال‌احمر میبد در چند سال اخیر چشمگیر بوده است برافزایش امکانات پایگاه‌های هلال‌احمر شهرستان میبد تأکید کرد و گفت: حضور داوطلبان جمعیت هلال‌احمر میبد در ارائه خدمات به مسافرین در جاده‌ها، ایام عید نوروز و برگزاری مانورهای امداد و نجات و زلزله در مدارس نشانگر آمادگی هر چه‌بهتر آن‌ها درصحنه واقعی است.

حسین فلاح با اشاره به زمین 20 هزار متری پایگاه جمعیت هلال‌احمر شهرستان میبد در جاده کمربند غربی جهت احداث بزرگ‌ترین پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در سطح استان گفت: این پایگاه به دلیل قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی شمال جنوب کشور از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی گفت: در حال حاضر یک خیر میبدی برای احداث ساختمان امداد و نجات جاده‌ای‌ای این پایگاه با 300 میلیون تومان اعلام آمادگی کرده است.

فرماندار میبد افزود: این ساختمان قرار است در زیربنای ۳۵۰ مترمربع احداث و در ایام‌الله دهه مبارک فجر به بهره‌برداری برسد.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.