بزرگداشت بیست و نهمین سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب در میبد - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

گزارش تصویری /


مراسم بزرگداشت بیست‌ و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در امامزاده میر شمس الحق(ع) میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، مراسم بزرگداشت بیست‌ و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با قرائت قرآن آغاز و در ادامه حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد به سخنرانی درخصوص اندیشه‌های رهبر کبیر انقلاب به سخنرانی پرداختند.

حجت‌الاسلام فخرالدینی با اشاره به زندگی امام راحل (ره)، با خدا بودن را یکی از ویژگی های بارز امام (ره) برشمرد. و اظهار داشت: امام خمینی (ره) با برقراری جمهوری اسلامی در ایران، توکل بر خداوند، خودباوری و اعتماد به نفس را به مسلمانان آموخت.

وی افزود: امام خمینی (ره) حرکتی را در سطح دنیا پایه ریزی کرد که هنوز اثرات مثبت آن در دنیا قابل مشاهده است.

حجت الاسلام والمسلمین فخرالدینی  با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی و قیام ۱۵ خرداد مردم قم اظهار کرد: امام راحل، مظهر اخلاص بود و هیچ گاه از خودش نگفت و این از مهم ترین ویژگی های امام بود و ایشان به هدف، راه و سخنش ایمان داشت. 

وی خاطرنشان کرد: نام انقلاب اسلامی ایران با نام امام خمینی در جهان شناخته شده و امروز در سراسر جهان نام امام در قلب های مردم جا افتاده است. 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در بخش دیگر سخنان خود، تاکید کرد: اگر همه دنیا به ما پشت کردند، توکل ما باید به خدا باشد. این کشور درشرایط سخت تر از این اداره شده است، ما تجربه ۸ سال دوران دفاع مقدس را داریم، از این رو باید توکل ما به خداوند متعال باشد. 

حجت الاسلام والمسلمین فخرالدینی در پایان با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب در طول سال‌های انقلاب انواع توطئه‌ها را علیه ملت ایران طرح ریزی و اجرا کردند، اظهار داشت: به حمدالله تمام توطئه‌های دشمنان با یاری خداوند و تیزبینی امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای مدظله العالی و پشتیبانی ملت بصیر ایران خنثی شد.

مدیحه سرایی مداحان اهل بیت و عزاداری هیات بسیجیان گردان امام حسین(ع) از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.