Skip to Content

فرماندار ميبد:

بزرگترين موزه ايراني در پارك غدير ميبد احداث مي‌شود


فرماندار ميبد از احداث بزرگترين موره ايراني در پارك غدير در حسن آباد ميبد در آينده‌اي نزديك خبر داد.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح عصر امروز در جمع مردم یکی از محله‌های میبد به منظور بررسی مسائل و مشکلات این محله در پاسخ به سؤوالی در مورد وضعیت و تکلیف پارک غدیر حسن آباد میبد اظهار داشت: مدتی است با کمک شورای شهر و شهرداری و منابع طبیعی، درختکاری و روشنایی این پارک در حال انجام است.

وی بیان کرد: تلاش شده بر اساس برنامه زمان‌بندی شده، این پارک تا پایان سال جاری به بهره‌برداری رسیده و مورد استفاده مردم قرار گیرد.

فرماندار میبد با اشاره ه موقعیت جغرافیایی و مناسب و پلکانی بودن پارک غدیر عنوان کرد: در حال احداث بزرگ‌ترین‌، زیباترین و یکی از موزه‌های بی‌نظیر ایران در این پارک هستیم.

وی با اشاره به اینکه احداث این موزه در پارک نیازمند مشارکت مردم است، خاطرنشان کرد: خیران میبدی همواره در انجام کار خیر و کمک به ساماندهی پروژه‌های عام‌المنفعه پیش‌قدم بوده‌اند و در این پروژه نیز تاکنون یک خیر میبدی مبلغ 3 میلیارد تومان را برای ساخت این موزه اختصاص داده است.

فلاح تأکید کرد: برای ساخت و بهره‌برداری هر چه سریع‌تر پارک غدیر و موزه پیش‌بینی شده در داخل این پارک نیازمند همکاری و مشارکت مردم و خیران هستیم و امیدواریم شاهد همراهی آنها برای بهره‌برداری قریب‌الوقوع از این فضا باشیم.

انتهای پیام/

فارس
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.