Skip to Contentفرمانده سپاه الغدیر یزد با اشاره به تدوین 37 عنوان برنامه برای هفته دفاع مقدس امسال، گفت: ۲۳۰۰ ویژه برنامه دفاع مقدس در یزد برگزار می‌شود.

به گزارش میبد خبر، سردار «فتح‌الله جمیری» در نشست خبری که به منظور اعلام برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد، با بیان این‌که غرب و شرق به خوبی می‌دانستند که انقلاب اسلامی ایران ریشه‌های رژیم صهیونیستی را می‌لرزاند، اظهار کرد: خوشبختانه ملت ایران با تبعیت از ولایت فقیه مانع تحقق توطئه‌های شوم دشمنان دین و نظام اسلامی ایران شدند و این مهمترین رمز پیروزی و ماندگار انقلاب اسلامی ایران است.

وی امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون خون شهدای هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود : امروز به معنای این فرمایش حضرت امام خمینی(ره) که جنگ برای ما یک نعمت است رسیدیم چرا که امروز به دلیل دفاع همه جانبه و ایثاگرانه هشت ساله مردم ایران به اقتدار عظیمی دست پیدا کردیم .

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد همان طوری که امروز در سوریه و توسط ایثار مدافعان حرم و فرهنگ شهادت، اسلام و شیعه و جایگاه والای حضرت زینب کبری(س) به جهانیان معرفی می‌شود در هشت سال دفاع مقدس هم انقلاب و اسلام ناب محمدی(ص) به جهانیان صادر شد .

جمیری با بیان این‌که بخش اعظم و اصلی نهادینه کردن روحیه ایثار و شهادت وظیفه رسانه‌ها است، تصریح کرد: امروز هیچ عرصه‌ای به اندازه رسانه‌ها در جهان تاثیرگذاری ندارند و امروز مردم در سرتاسر جهان به بحث رسانه توجه ویژه‌ای دارند .

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به برگزاری برنامه‌های متعدد مرتبط با این موضوع در هفته دفاع مقدس، وظیفه رسانه‌ها هم به مانند دیگر عرصه‌های جامعه برای معرفی و انتقال این فرهنگ به عموم مردم جامعه حساس‌تر می‌شود .

فرمانده سپاه الغدیر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری 37 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس یزد خاطرنشان کرد: در مجموع دو هزار سیصد برنامه در طول هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود .

وی بر تاکید سپاه بر محرومیت‌زدایی از جامعه تاکید کرد و افزود: این موضوع به گونه‌ای در اولویت‌های سپاه قرار گرفته که امسال بحث رزمایش‌های انجام شده هم با رویکرد اصلی و مردم محور رفع محرومیت از جامعه برگزار می‌شود .

سردار جمیری در پایان کمک به اقتصاد مقاومتی را یکی دیگر از رویکردهای سپاه استان دانست و تصریح کرد: در این راستا هم سپاه تمام تلاش خود را به‌کار بسته و با تمام توان در راستای کمک به پیشرفت کشور قدم بر می‌دارد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.