Skip to Content


برگزاری مسابقه فوتبال دستی در یخدان + تصاویر


مسابقه فوتبال دستی با همکاری تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج میبد و تربیت بدنی حوزه ۲ جندالله در مسجد الزهراء یخدان برگزار شد. به گزارش "میبدخبر"، در این مسابقه آقای دهقانی، مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج میبد ضمن تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان ، هدف از برگزاری این مسابقه را ارتقا و ترویج این رشته ورزشی در شهرستان میبد ذکر نمود. قابل ذکر است در پایان به سه تیم برتر این مسابقه جوایز نفیسی اهدا گردید. گزارش و عکس:محسن صادقی

مسابقه فوتبال دستی با همکاری تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج میبد و تربیت بدنی حوزه ۲ جندالله در مسجد الزهراء یخدان برگزار شد.
به گزارش "میبدخبر"، در این مسابقه آقای دهقانی، مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج میبد ضمن تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان ، هدف از برگزاری این مسابقه را ارتقا و ترویج این رشته ورزشی در شهرستان میبد ذکر نمود.
قابل ذکر است در پایان به سه تیم برتر این مسابقه جوایز نفیسی اهدا گردید.


گزارش و عکس:محسن صادقی
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.