Skip to Content

به همت پایگاه شهید چمران بفروئیه؛

برگزاری مسابقه تنیس روی میز در بفروییه+عکس


گزارش تصویری پایگاه خبری بفرو از برگزاری مسابقه تنیس روی میز در حسینیه انصارالحسین بفروئیه

به گزارش "میبدخبر"، به نقل از پایگاه خبری بفرو، همزمان با نهمین روز از بهار سال ۹۵ مسابقه تنیس روی میز به همت پایگاه شهید چمران بفروئیه و با حمایت مالی شرکت برق‌رسانی رضوان نیرو در حسینیه انصارالحسین بفروئیه برگزار گردید.
در این مسابقه که ۴۰ نفر شرکت نمودند، آقایان محمد فاضلی، مجتبی برزگر، حامد محیطی و صادق برزگر به ترتیب به مقام‌های اول تا چهارم دست یافتند.
در مراسم اهدای جوایز نیز فرمانده سپاه میبد، بخشدار بفروئیه، رئیس و اعضای شورای شهر بفروئیه، رئیس اداره ورزش و جوانان میبد و رئیس هیئت تنیس روی میز میبد حضور داشتند.

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.