Skip to Content


برگزاری مسابقات انتخابی کشتی استان در میبد/تصاویر


مسابقات کشتی انتخابی استان روز گذشته مورخ 19 شهریور ماه با شرکت 81 کشتی گیر از 9 شهرستان در رده سنی جوانان در محل حسینیه اعظم شهیدیه میبد برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"، در این دوره از مسابقات ۶۰ کشتی گیر در قالب ۱۰ تیم به رقابت پرداختند که در پایان ۶۷ دیدار صورت گرفته ،تیم های یزد با۶۳ ،اردکان با ۵۱ ومیبد با ۴۷ امتیاز در رتبه های اول تا سوم جای گرفتند

در پایان این مسابقات ورزشکاران میبدی موفق شدند مقامهای ذیل را کسب نمایند.

وزن 66 کیلوگرم :علیرضا عابدنیا مقام اول
وزن 84 کیلوگرم: سیدمجتبی حسینی نسب و امیر حسین مخدومی مشترکا مقام سوم
وزن 120 کیلوگرم: عماد فلاح مقام اول
لازم به ذکر است مراسم اختتامیه و اهداء جوایز به نفرات برتر اوزان مختلف با حضورعلی محمد شیخی معاونت محترم توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان,ابوالفضل کارگر معاونت محترم امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان،بخشدار مرکزی میبد,محمدرضا دهقانی رئیس اداره ورزش و جوانان میبد و دیگر مسئو لین برگزار شد.رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 1.25 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.