Skip to Content


برگزاری مراسم تجلیل از خدمات ۲۰ ساله آیت الله اعرافی


دومین همایش نخبگان میبدی مقیم یزد، امسال با حضور نخبگان کشوری و استانی در تالار آدینه تهران  برگزار خواهد شد. دبیر این همایش در گفتگو با خبرنگار "میبدما"، با اعلام این خبر افزود: گردهمایی امسال با عنوان "تجلیل از خدمات ۲۰ ساله آیت الله اعرافی در حوزه، دانشگاه، استان یزد و جهان اسلام" جمعه این هفته از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۱  برگزار خواهد شد.  سجاد کلانتر گفت: در همایش امسال از کلیه نخبگان استان یزد و شوراهای مختلف یزدی ها و دیگر شهرستان های استان برای حضور در این همایش دعوت به عمل آمده است و همایش امسال مختص به میبدی ها نخواهد بود. وی افزود: از شخصیت های برجسته ملی برای حضور در این همایش دعوت به عمل آمده است. وی خاطرنشان ساخت: مکان برگزاری این مراسم تهران، بزرگراه آبشناسان(نیایش غرب)، کنارگذر ستاری، خیابان شقایق، کوچه دهم، مجتمع آدینه می باشد و بدینوسیله از کلیه یزدیها و میبدیهای مقیم تهران دعوت می کنیم که در این مراسم با شکوه حضور یابند.

دومین همایش نخبگان میبدی مقیم یزد، امسال با حضور نخبگان کشوری و استانی در تالار آدینه تهران  برگزار خواهد شد.

دبیر این همایش در گفتگو با خبرنگار "میبدما"، با اعلام این خبر افزود: گردهمایی امسال با عنوان "تجلیل از خدمات ۲۰ ساله آیت الله اعرافی در حوزه، دانشگاه، استان یزد و جهان اسلام" جمعه این هفته از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۱  برگزار خواهد شد.

104799_645

 سجاد کلانتر گفت: در همایش امسال از کلیه نخبگان استان یزد و شوراهای مختلف یزدی ها و دیگر شهرستان های استان برای حضور در این همایش دعوت به عمل آمده است و همایش امسال مختص به میبدی ها نخواهد بود.

وی افزود: از شخصیت های برجسته ملی برای حضور در این همایش دعوت به عمل آمده است.

وی خاطرنشان ساخت: مکان برگزاری این مراسم تهران، بزرگراه آبشناسان(نیایش غرب)، کنارگذر ستاری، خیابان شقایق، کوچه دهم، مجتمع آدینه می باشد و بدینوسیله از کلیه یزدیها و میبدیهای مقیم تهران دعوت می کنیم که در این مراسم با شکوه حضور یابند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.