Skip to Content


برگزاری مجمع عالی بسیج شهرستان+گزارش تصویری


مجمع عالی بسیج شهرستان میبد با حضور فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، امام جمعه موقت و دبیران اقشار و کارگروههای تخصصی بسیج میبد تشکیل شد.

به گزارش "میبدخبر" این برنامه که صبح امروز در سالن آمفی تئاتر فرمانداری میبد برگزار شد، ابتدا سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه سپاه میبد ضمن عرض خیرمقدم و تبریک ایام الله دهه فجر، گزارش مختصری از برنامه راهبردی ناحیه و عملکرد کارگروهها و اقشار بسیج ارائه داد.

 در ادامه دبیران و روسای اقشار و کارگروههای تخصصی بسیج گزارش مختصری از عملکرد قشر خود را بیان کردند.

همچنین حجت الاسلام حسنی امام جمعه موقت میبد ضمن تبریک دهه فجر مطالبی در رابطه با اهمیت بسیج و تحولات منطقه و انتخابات پیش رو و همچنین راهپیمایی باشکوه 22 بهمن مطالبی ایراد کرد.

در پایان نیز بیانیه دومین مجمع عالی بسیج شهرستان در سال 94 توسط مجتبی فیاضی دبیر این مجمع قرائت شد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.