Skip to Content

به همت بسیج گردان امام حسین (ع) میبد


در این نمایشگاه که در مصلی میبد برگزار می شود به موضوع غدیر واتفاقاتی که در تاریخ اسلام روی داد تا حادثه کربلا رقم خورد پرداخته و به صورت هنرمندانه ای به تصویر کشیده خواهد شد

بهشتی فرمانده بسیج گردان امام حسین (ع) میبد گفت: نمایشگاه از غدیر تا کربلا و بسیج مدرسه عشق با تلاش نیروهای بسیج گرردان امام حسین (ع) شهرستان بر پا خواهد شد . وی افزود این نمایشگاه از غرفه های متعددی تشکیل شده و سعی کرده ایم رویداد های غدیر و حوادث عاشورا را با طراحی ماکتهای مناسب و استفاده از هنر و خلاقیت به زیباترین و اثرگذارترین سبک بازسازی کنیم. بهشتی در ادامه یاداور شد نمایشگاه دیگری با عنوان بسیج مدرسه عشق در کنار این نمایشگاه آماده خواهد شد و هم اکنون کارهای اجرایی و ساخت غرفه ها در حال اجراست. این دو نمایشگاه در تاریخ 25 آبان با حضور مردم و مسئولین افتتاح و به مدت دو هفته برای بازدید عموم مردم دایر خواهد بود.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.