Skip to Content


برگزاری دوره آموزشی بسیج رسانه+تصاویر


این دوره به مدت سه روز در مجتمع آموزشی رسولیان یزد جهت افزایش توانمندی خبرنگاران بسیجی سطح استان برگزار گردید.

به گزارش "میبدخبر"،این دوره به همت بسیج رسانه یزد از عصر پنجشنبه (25شهریور)و طی مراسم افتتاحیه آغاز گردید.

شروع کلاسها از روز جمعه در دو نوبت صبح و عصر بود و در عصر روز یکشنبه(28شهریور) با برگزاری آزمون پایان دوره به کار خود خاتمه داد.

تعداد شرکت کنندگان این دوره به گفته مسئول بسیج رسانه آقای امامی 50نفر اعلام شد.از جمله کلاسهای این دوره می توان به حاکمیت رسانه،جریان شناسی احزاب،تاریخ انقلاب،شناخت رسانه های خارجی وداخلی،گزارش نویسی و تهیه خبر،مباحث اختصصاصی تهیه و تولید خبر و گزارش و اخلاق رسانه اشاره نمود.

از مهمترین اساتید این دوره آقایان امینی و سلطانی از مرکز خبر صدا و سیمای یزد،گل محمدی،میرمحمدی،آخوندی،دشتی معاونت اسبق سیاسی و امنیتی استانداری یزد و آقای زارع اشاره نمود.

در مراسم اختتامیه نیز مروتی به بررسی فضای مجازی در ایران پرداخت و شرکت کنندگان در حسن ختام میزبان حجت الاسلام حسيني كوهستاني ریاست تبلیغات اسلامی یزد بودند.

به شرکت کنندگان این دوره گواهی شرکت در دوره اعطا خواهد شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.