Skip to Content

رئیس زندان اردکان خبرداد:

برگزاری جشن گلریزان ویژه آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در میبد


رئیس زندان اردکان گفت: جشن گلریزان ویژه کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد به مناسبت ماه مبارک رمضان در شهرستان میبد برگزار می‌شود.

مددی مقدم رئیس زندان اردکان در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، اظهار داشت: جشن گلریزان ویژه کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد با حضور مسئولان شهرستان و جمعی از خیران میبدی در محل سالن همایش فرمانداری میبد  برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: جشن گلریزان کمک به زندانیان جرائم غیر‌‌‌‌‌‌‌‌عمد به منظور جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردم و خیران جهت آزادسازی زندانیان جرایم غیر‌‌‌‌‌‌‌عمد روزدوشنبه 22 خرداد ماه  در میبد برگزار می‌‌شود.

مددی مقدم با بیان اینکه جشن گلر‌‌‌‌‌‌یزان جمع‌آوری کمک‌های نقدی برای جرائم غیر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عمد هر ساله در ماه مبارک رمضان برگزار می‌‌شود افزود: این جشن جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عمد شامل دیه، تصادف، مهریه و محکومین مالی است.

 

رئیس زندان اردکان حضور و کمک به زندانیان جرایم غیرعمد در جشن گلریزان را فرصتی ویژه برای تحکیم فرهنگ از خودگذشتگی و ایثار دانست و افزود: آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و غیرکلاهبردار سبب بازگشت سرپرست‌های چند خانواده که بخشی از بدنه جامعه بوده و به دلیل مشکلات مالی بضاعت پرداخت جرایم مالی را ندارند، می‌شود.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.