Skip to Contentآیین نکوداشت جانباز 70 درصد میبدی که از اجزای اصلی صورتش را از دست داده در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش میبدخبر، آیین نکوداشت «حاج حسین خسرو خاور» جانباز 70 درصد میبدی با حضور جمعی از مسئولان ارشد استان و شهرستان پنج شنبه 28 آذرماه در استان یزد برگزار می‌شود.

این جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس از روستای هفتهر و ساکن میبد یزد است که در سن ۳۵ سالگی و پس از اعزام به جبهه، دچار جانبازی شده و اجزای اصلی صورتش را از دست داده است.

حاج حسین ۷۰ ساله 25 بار عمل جراحی صورت را تجربه کرده و هم اکنون 35 سال است که خانه نشینی را به حضور در جامعه ترجیح داده است.

استان یزد در طول سال‌های انقلاب به‌ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس هزاران شهید و جانباز برای پاسداری از ارزش‌های ایران اسلامی تقدیم کرده و این شهدا و ایثارگران به‌مانند دیگر نقاط ایران عزیزمان، سندهای افتخار دارالعباده هستند.

این آیین نکوداشت به همت خبرگزاری تسنیم از ساعت 13 الی 15:30 روز پنج شنبه 28 آذرماه در سالن اجتماعات فرمانداری میبد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.