Skip to Contentاولین جشنواره تابستانی استان یزد با حضور 70 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری از هشت استان تهران، البرز، تبریز، اصفهان، شیراز، کرمان، قزوین و گیلان برگزار می‌شود .

به گزارش میبد خبر، «محمدرضا نصیری» سرپرست معاونت گردشگری اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان يزد در این خصوص گفت: استان یزد از هفدهم لغایت نوزدهم خرداد ماه میزبان 70 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری از هشت استان مطرح کشور در زمینه گردشگری خواهد بود .

این مقام مسئول تصریح کرد: به دنبال مطالعات و بررسی های انجام شده جهت استفاده حداکثری از فصول Low Seasenیا فصولی که گردشگری خارجی کمتری در کشور حضور دارد (ماه‌های تیر و مرداد) اقدام به برگزاری این جشنواره كرده‌ایم تا متناسب با ظرفیت شهرستان‌های استان و همچنین تعامل و همکاری با دیگر استان‌های کشور برنامه‌های خاص و قابل توجهی تدارک دیده شود .

وی ابراز اميدواري كرد كه با تعامل و همکاری همه جانبه بتوانیم در ماه‌هایی که گردشگر خارجی در شهر و کشور کمتر حضور دارند، با برگزاری تورهای داخلی، رونق بیشتری در صنعت گردشگری استان ایجاد شود .

نصیری اظهاركرد: مدیران و مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی استان‌های تهران، البرز، تبریز، اصفهان، شیراز، کرمان، قزوین و گیلان در استان یزد جهت آشنا شدن با پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های گردشگری اين استان حضور خواهند يافت.

سرپرست معاونت گردشگری استان در پايان نيز عنوان کرد: بازدید از بافت تاریخی شهر یزد، مناطق ییلاقی شهرستان تفت و مهریز، مناطق کویری شهرستان‌های اردکان و بافق، بازدید از هتل‌های سنتی و مجموعه‌های در حال ساخت استان و نشست با دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و هتلداران استان از جمله برنامه‌های این جشنواره خواهد بود .

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.