Skip to Contentکارگاه یک‌روزه مهارت‌آموزی «مادران قصه گو» با حضور جمعی از مادران علاقه‌مند عضو کتابخانه در کتابخانه مرکزی میبد برگزار شد.

به گزارش میبدخبر، کارگاه یک‌روزه مهارت‌آموزی «مادران قصه گو» با حضور جمعی از مادران علاقه‌مند عضو کتابخانه در کتابخانه مرکزی میبد برگزار شد.

فرزانه قاسمی، مربی کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان میبد در این کارگاه با اشاره به نقش مهم قصه‌گویی در تکوین شخصیت کودک و نهادینه شدن شوق به مطالعه در وی، به بیان فواید داستان و قصه‌درمانی برای اصلاح برخی ناهنجاری‌های رفتاری در کودکان پرداخت.

وی با بیان این نکته که اگر مادر کتاب­خوان باشد، کودک نیز به طور طبیعی به کتاب­خوانی ترغیب می شود، افزود: فرهنگ کتاب و کتاب­خوانی باید از دوران کودکی در فرزندان نهادینه شود و این مهم توسط مادرانی محقق خواهد شد که مهارت لازم در قصه‌گویی و کتاب خواندن برای فرزندان را کسب کرده باشند.

قاسمی در ادامه به اجرای خلاقانه قصه «خجه کرکرو» از نوشته‌های خود پرداخت.

پایان بخش کارگاه مهارت‌آموزی مادران قصه‌گو، تجلیل از برگزیدگان استانی «هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی» عضو کتابخانه مرکزی میبد بود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.