Skip to Content

به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا علیه السلام

برپایی نمایشگاه کاردستی و نقاشی قرآن آموزان نونهال مؤسسه قرآنی حضرت معصومه سلام الله علیها


به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام نمایشگاهی از کاردستی های خلاقانه قرآن آموزان دارالقران امام حسین علیه السلام (بارجین) برپا شد.

به گزارش "میبدخبر"، به مناسبت ده کرامت و میلاد امام مهربانی علی بن موسی الرضا علیه السلام مراسم جشنی در دارالقران امام حسین(بارجین)برگزار گردید. دراین مراسم قرآن آموزان زیارت خاصه امام رضا علیه السلام  را قرائت و سپس به اجرای سرود در این زمینه پرداختند برنامه اصلی این مراسم برپایی نمایشگاه کاردستی و نقاشی قرآن آموزان نونهال دختر مؤسسه حضرت معصومه به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام بود که آنها این کاردستی ها را با محوریت امام رضا علیه السلام تهیه کرده بودند و در ادامه علاوه بر تماشای کاردستی ها برنامه های شاد و متنوع نیز برای آنها برگزار شد.در پایان با پذیرایی از قرآن آموزان مراسم خاتمه یافت.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.