Skip to Content

یک حرکت انقلابی از دانش آموزان میبد،

برپایی نمایشگاه "مدرسه انقلاب" در دبیرستان مولوی+گزارش تصویری


این نمایشگاه که به همت دانش آموزان این دبیرستان و با همکاری گردان امام حسین(ع)، سپاه ناحیه و آموزش و پرورش میبد برگزار شد، شامل غرفه هایی از دوران پهلوی تا ظهور...

به گزارش "میبدخبر"، نمایشگاه مدرسه انقلاب باحضور فرمانده سپاه ناحیه میبد، نماینده انجمن اسلامی استان، مدیر مدرسه مولوی و جمعی از کارکنان آموزش و پرورش و معلمان افتتاح شد.

این نمایشگاه که به همت دانش آموزان دبیرستان مولوی و با همکاری گردان امام حسین(ع)، سپاه ناحیه و آموزش و پرورش میبد در سالن این مدرسه برگزار شد، شامل غرفه هایی به ترتیب از دوران تاریک حکومت  سلطنتی پهلوی، دهه فجر و دوران انقلاب، جنگ تحمیلی، وقایع تاریخی روز، شبهه های اعتقادی سیاسی و عصر ظهور می باشد و دانش آموزان با روایتگری برای بازدید کنندگان از روی عکس نوشته ها و پوسترها توضیحات کامل را ارائه می دهند.
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.