Skip to Content


برپایی نمایشگاه صنایع دستی بانوان میبدی در برج کبوتر خانه+ تصاویر


به همت شرکت تعاونی دهیاری نمایشگاه صنایع دستی بانوان میبدی در برج کبوتر خانه دایر شده است.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی طبق سالهای گذشته نمایشگاه صنایع دستی در محوطه برج کبوترخانه میبد برگزار شده که مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است.

سید ابوالقاسم حسینی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاری ها در خصوص برپایی این نمایشگاه گفت: حمایت از صنایع دستی و تقویت بنیه تولید صنعتگران صنایع دستی یکی از راههایی است که می تواند نقش مناسب و بسزایی در توسعه اقتصادی روستاها ایفا کند.

وی همچنین هدف از برگزاری این نمایشگاه، احیاء و معرفی صنایع دستی شهرستان و به خصوص روستاها و بخش های میبد عنوان کرد.

گفتنی است این نمایشگاه به همت شرکت تعاونی دهیاری ها از 15 غرفه تشکیل شده و از یکم تا ۱۵ فروردین دایر می باشد.

یکی از برنامه های جالب نمایشگاه امسال برپایی غرفه 14 این نماشگاه «غرفه آفتاب گردان» بوده که با همکاری گروه فرهنگی سربازان حضرت صاحب الزمان(عج) و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان میبد در جهت امور فرهنگی برپا شده که به ضمن ارئه مطالب فرهنگی و پیمان با شهید حججی به بازدید کنندگان و گردشگران هدایای فرهنگی شامل کتاب و صنایع دستی اهدا می کنند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.