Skip to Content

در دانشگاه الهیات میبد


نمایشگاه از پلاک تا بلاگ به محوریت جنگ نرم از سوی بسیج دانشجویی ، فرهنگی تبلیغی بسیج ناحیه میبد ،گردان امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی دانشکده های فنی پسران و دختران برپا و یکشنبه شب به دست رجایی فرماندار میبد افتتاح شد.

در کنار تهیه گزارش تصویری از این نمایشگاه گفتگویی با مسئول اجرایی نمایشگاه آقای نقوی فرمانده بسیج دانشکده امام خمینی (ره) میبد انجام دادیم

ایشان در مورد نمایشگاه میگوید:

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد توجه ویژه به جنگ نرم و اینکه جوانان و نخبگان را به عنوان افسران این میدان معرفی کردند، این نمایشگاه را برپا کردیم و امید داریم بتوانیم با این کار بستری مناسب برای تولید بصیرت و آگاهی در جامعه از لایه های گوناگون حمله نرم دشمن که عمدتا فرهنگیست را آماده کنیم و در انجام این تکلیف سهم کوچکی داشته باشیم.

بازدیدکنندگان می توانند ازغرفه هایی چون غرفه فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد جنگ نرم ،غرفه ابزارشناسی جنگ نرم،شیطان پرستی ، تا بهشت ، غفلت = نابودی (مواد مخدر)، حجاب و عفاف ، میثاق عشق (با شهدا تا شهدا )و غرفه کمی دقت با موضوع افشاگری در حیله های غرب برای

نفوذ در فرهنگ دیگر ملل بازدید به عمل آورند.

علاقه مندان میتوانند تا پنجشنبه 4 آبان از این مکان بازدید کرده و کتاب و سی دی با 50 درصدتخفیف تهیه نمایند.

در پایان تصاویری از نمایشگاه تقدیم می گردد.  
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.