Skip to Content


برپایی نمایشگاه «کرد پرتره» به نفع کودکان زلزله‌زده کرمانشاه در کاروانسرای شاه عباسی میبد+ تصاویر


عکس‌هایی از ۲۱ عکاس برای کمک و توانمندسازی کودکان و نوجوانان زلزله‌زده کرمانشاه در نمایشگاهی با عنوان «کرد پرتره» روی دیوار رفت.

به گزارش میبد خبر، نمایشگاه عکس «کرد پرتره» به نفع کودکان زلزله‌زده کرمانشاه صبح امروز با تلاش بانوی هنرمند میبدی و  با حضور فرماندار و جمعی از بانوان در کاروانسرای شاه عباسی میبد گشایش یافت.

فروغ السادات موسوی هنرمن عکاس و مسئول انجمن عکس میبد در رابطه با این نمایشگاه بیان داشت: در این نمایشگاه 22 عکس از اسحاق آقایی، نگار آقا علی طاری(نمایشگاه گردان)، جاوید تفضلی، مریم الهیاری، وحید بابایی، مهدی توکلی، حمید جانی‌پور، ساجد حق‌شناس، علی درمیانی، سهیل زندآذر، علی سامعی، جلال شمس آذران، مونا عبدالله‌پور، زینب عربی، سعید عرب‌زاده، حسین فاطمی، آریز قادری، ناصر گل‌نظری، وحید مومن‌زاده، ساسان مویدی، شهاب ناصری و مهدی ناظری در نمایشگاه «کرد پرتره» در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

وی افزود: تمامی عواید حاصل از این مجموعه برای کمک و توانمندسازی کودکان و نوجوانان زلزله‌زده کرمانشاه هدیه می‌شود.

موسوی نمایشگاه گردان این نمایشگاه در شهرستان میبد از برپایی همزمان این نمایشگاه در تهران و سنندج نیز خبر داد.

وی در پایان از مسئولین و مردم نوعدوست شهرستان میبد درخواست داشت ضمن بازدید و حمایت از این نمایشگاه مجموعه را در این امر خیر یاری کنند.

نمایشگاه عکس «کرد پرتره» تا 15 فروردین ماه صبح و عصر جهت بازدید عموم دایر می باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.