Skip to Content

بمناسبت هفته وحدت صورت گرفت:

برپایی نماز وحدت در مهمانشهر میبد/دیدار صمیمانه فرمانده ناحیه مقاوت بسیج میبد بهمراه جمعی از مسئولین از اهالی مهمانشهر میبد


در اخرین روز های هفته وحدت و جهت حفظ وحدت شیعه و سنی و ایجاد ارتباط نزدیک، مسئولین شهر میبد با ریش سفیدان و اهالی مهمانشهر این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش میبد خبر، در اخرین روز های هفته وحدت  و جهت  حفظ وحدت شیعه و سنی و ایجاد ارتباط نزدیک، مسئولین شهر با ریش سفیدان و اهالی مهمانشهر دیدار کردند.

این برنامه ابتکاری از طرف ناحیه مقاومت بسیج میبد  و به همراه برخی از مسئولین شهر برگزار گردید.

 این برنامه با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد ،معاون فرماندار ، مسئولین نیروی انتظامی  و فرمانده پادگان نبی اکرم  ونمایندگی ولی فقیه در ناحیه میبد جمعی از بسیجیان  و پاسداران  و مسئول فرهنگی اموزش و پرورش در عصر روز چهارشنبه  9/10/94 برگزار شد .
این برنامه که برای اولین بار برگزار می شد مورد استقبال اهالی مهمانشهر قرار گرفت.

در این مراسم که با اقامه نماز  جماعت ( نماز وحدت ) شروع شد، حجه الاسلام فیاضی از روحانیون افاغنه به نمایندگی از اهالی مهمانشهر ضمن خوش امد گویی، مباحثی پیرامون وحدت شیعه و سنی بیان نمود.

وی ضمن تشکر از سپاه  و مسئولین همراه، برخی از مشکلات و در خواست های اهالی مهمانشهر را برشمرد.

در ادامه  امام جماعت مهمانشهر نیزضمن خوش امد گویی به سخنرانی پرداخت.

در پایان حجه الاسلام شاکری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میبد، این برنامه ها را نشات گرفته از اسلام  و خاص اسلام معرفی نمود.

در این مراسم به مناسبت میلاد پیامبر  (ص)از طرف حوزه یک ثارالله میبد  شاخه گل به هالی مهمانشهر اهدا گردید و با شیرینی پدیرایی صورت گرفت.


رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.