Skip to Content

گزارش تصویری؛

برپایی نماز عید سعید فطر در میبد به روایت تصویر


نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام اعرافی امام جمعه میبد، اقامه شد.

به گزارش میبدخبر، صبح امروز در خجسته روز عید سعید فطر، مردم مؤمن و متدین به شکرانه یک ماه روزه‌ داری و بندگی خداوند متعال نماز عید را در مصلی آیت الله اعرافی(ره)، با شکوه فراوان برگزار کردند.

 نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام اعرافی امام جمعه میبد، اقامه شد.

رئیس حوزه های علمیه سراسر کشور در خطبه های نماز عید سعید فطر گفت: مسئله آب در استان یزد مهم است و طرح های جدیدی نیاز است و طرح های قبلی پیشرفت مناسبی نداشته است.

وی با اشاره به نیاز عدالت انتخاباتی در استان، افزود: انتظاری که از دولت می رود اهمیت دادن به مسائل استان است و انتظار مردم ما این است که به جای پرداخت به حواشی، دولت به وسط میدان بیاید و توجه برای رفع رکود، اقتصاد مقاومتی، اشتغال و مسائل فرهنگی را در برنامه خود بگذارد.

رئیس جامعه المصطفی ادامه داد: سند ۲۰۳۰ در شورای انقلاب فرهنگی لغو شده، ولی انتظار می رود این مسائل در اینده بیشتر مورد توجه قرار گیرد. ما نباید در مسائل فرهنگی منفعل و شاهد تکرار این مسائل باشیم.

آیت الله اعرافی با اشاره به مسائل منطقه و زبانزد بودن امنیت کشورمان، افزود: مسئولین باید در برابر این مردم احساس مسئولیت روز افزون کنند، و سخنان رهبری باید مورد توجه قرار گیرد.

ایشان تصریح کرد: دشمنان خارجی نمی توانند کاری کنند و این شاهزاده نادان عربستانی بداند، این مردم از پا نمی نشینند و حریف این ملت نمی شوند. چند شاهزاده عیاش و غاصبان اسرائیل بدانند که نمی توانند این ملت را شکست دهند. و کشور ما متحد و منسجم و با وحدت روز افزون دشمن را در همه جبهه ها به عقب خواهد راند.

در پایان از زحمات گردان اما حسین(ع) و بسیج ناحیه مقاومت میبد به دلیل آماده سازی پارکینگ تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.