Skip to Content


برنامه های هفته تربیت بدنی تشریح شد


سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد برنامه های هفته تربیت بدنی را تشریح نمود .

به گزارش "میبدخبر"، محمدرضا زارع بیدکی سرپرست اداره ورزش و جوانان میبد از برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی به مناسبت هفته مذکورکه از تاریخ 26 مهر ماه لغایت 2 آبان می باشد در این شهرستان خبر داد.

وی با اشاره به وظیفه مهم اداره ورزش و جوانان بعنوان متولی ورزش در فرهنگ سازی ورزش به ویژه برای قشر جوان جامعه ,اظهار داشت امسال اداره ورزش و جوانان با همکاری هیئتهای ورزشی در نظر دارد بیش از 30 برنامه به مناسبت این هفته با شعار سلامت,افتخار و معنویت با ورزش اجرا نماید.
از برنامه های شاخص این اداره می توان به جشنواره ورزشی بانوان,کارگاه آموزشی تغذیه,سانس رایگان سالنهای ورزشی در روز 26 مهرماه,همایش ورزش صبحگاهی,مسابقه نقاشی کودک,مسابقات ورزشی ویژه دانش آموزان,بازدید از خانواده شهدای ورزشکار ,غبارروبی گلزار شهدا,کوهپیمایی و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در رشته های تنیس روی میز,شطرنج.تیراندازی با تفنگ,والیبال,بدمینتون و .....اشاره نمود.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.