Skip to Content

گزارش تصویری

برنامه جزء خوانی اهالی بارجین در ماه مبارک رمضان


در بارجین نیز یکی از برنامه هایی که هرساله برگزار می گردد و با استقبال بسیار خوبی نیز همراه شده، مراسم جزء خوانی قرآن کریم می باشد.

ماه مبارک رمضان ماه تلاوت قرآن است و بنابر روایات معصومین(علیها السلام) ثواب قرائت یک آیه از قرآن در ماه مبارک رمضان برابر است با ثواب یک ختم قرآن.

در بارجین نیز یکی از برنامه هایی که هرساله برگزار می گردد و با استقبال بسیار خوبی نیز همراه شده، مراسم جزء خوانی قرآن کریم می باشد. یکی از مهمترین علتهای استقبال مردم از این مراسم، نحوه برگزاری جزء خوانی است. مراسم جزء خوانی هرشب در منزل یکی از اهالی بارجین برگزار می شود و در آنجا یک جزء از قرآن قرائت می شود. این مراسم سالهاست به همین نحو برگزار شده و هرساله بیش از پیش مورد استقبال اهالی بارجین، به ویژه جوانان و نوجوانان قرار می گیرد.

عکاس: صادق غفوری


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.