Skip to Contentمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: برنامه‌های متنوع قرآنی به مناسبت هفته قرآن و عترت در استان یزد برگزار می‌شود.

به گزارش میبد خبر، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، علی غیاثی ندوشن مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه در هفته قرآن و عترت استان یزد 22 برنامه و جشنواره فرهنگی، هنری، پژوهشی و قرآنی دراستان برگزار می شود، گفت: با مشارکت برخی دستگاههای اجرایی استان یزد، برنامه های قرآنی نیز برگزار می شود.


وی ادامه داد: مسابقات تواشیح و ابتهال توسط اداره کل اوقافف و امورخیریه استان یزد برپا می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری یادواره شهدای قرآنی استان یزد خبر داد و تصریح کرد: این یادواره به همت بنیاد شهید استان یزد با گرامیداشت شهید حاج حسن دانش برگزار می شود و زمان برگزاری این برنامه هفتم بهمن ماه در مسجد امامزاده جعفر(ع) است.

وی برنامه دیگر قرآنی را مسابقات تلاوت اعلام کرد و افزود: این مسابقه ویژه برادران در دومقطع سنی بالای 17 سال و زیر 17 سال برگزار می شود.

وی آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در این مسابقه قرآنی را 25 دی ماه ذکر کرد و گفت:علاقه مندان از طریق سایت تبیان سازمان تبلیغات اسلامی می توانند ثبت نام و شرکت کنند.

غیاثی ندوشن افزود: مسابقات جشنواره آیه های نور و همچنین تدریس مکتب خانه ای از دیگر برنامه های قرآنی استان یزد به مناسبت هفته قرآن و عترت است که توسط موسسات قرآنی یزد برگزار می شود.

لازم به ذکر است، هفته قرآن و عترت استان یزد بهمن ماه سالجاری در22 برنامه و جشنواره فرهنگی، هنری، پژوهشی و قرآنی دراستان یزد برگزار می شود.

انتهای پیام/ د
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

در حال حاضر گران ترین نرخ حمل خودرو با قطار متعلق به مسیر اهواز- مشهد با قیمت ۲۳۵ هزار تومان و ارزان ترین نرخ این جابه جایی در مسیر تهران- یزد با نرخ ۹۱ هزار تومان است.
در حال حاضر گران ترین نرخ حمل خودرو با قطار متعلق به مسیر اهواز- مشهد با قیمت ۲۳۵ هزار تومان و ارزان ترین نرخ این جابه جایی در مسیر تهران- یزد با نرخ ۹۱ هزار تومان است.
اطلاعیه فیلم فروشنده در واقع اذعان به این واقعیت است که تنفر ایرانیان از رژیم صهیونیستی مسئله‌ای عمومی و مردمی و برخلاف ادعای پوچ فرهادی، فراتر از مسئله سیاست‌مداران است.