Skip to Content


برنامه‌های قرآنی به مناسبت هفته قرآن و عترت در استان یزد اعلام شد


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: برنامه‌های متنوع قرآنی به مناسبت هفته قرآن و عترت در استان یزد برگزار می‌شود.

به گزارش میبد خبر، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، علی غیاثی ندوشن مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه در هفته قرآن و عترت استان یزد 22 برنامه و جشنواره فرهنگی، هنری، پژوهشی و قرآنی دراستان برگزار می شود، گفت: با مشارکت برخی دستگاههای اجرایی استان یزد، برنامه های قرآنی نیز برگزار می شود.


وی ادامه داد: مسابقات تواشیح و ابتهال توسط اداره کل اوقافف و امورخیریه استان یزد برپا می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری یادواره شهدای قرآنی استان یزد خبر داد و تصریح کرد: این یادواره به همت بنیاد شهید استان یزد با گرامیداشت شهید حاج حسن دانش برگزار می شود و زمان برگزاری این برنامه هفتم بهمن ماه در مسجد امامزاده جعفر(ع) است.

وی برنامه دیگر قرآنی را مسابقات تلاوت اعلام کرد و افزود: این مسابقه ویژه برادران در دومقطع سنی بالای 17 سال و زیر 17 سال برگزار می شود.

وی آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در این مسابقه قرآنی را 25 دی ماه ذکر کرد و گفت:علاقه مندان از طریق سایت تبیان سازمان تبلیغات اسلامی می توانند ثبت نام و شرکت کنند.

غیاثی ندوشن افزود: مسابقات جشنواره آیه های نور و همچنین تدریس مکتب خانه ای از دیگر برنامه های قرآنی استان یزد به مناسبت هفته قرآن و عترت است که توسط موسسات قرآنی یزد برگزار می شود.

لازم به ذکر است، هفته قرآن و عترت استان یزد بهمن ماه سالجاری در22 برنامه و جشنواره فرهنگی، هنری، پژوهشی و قرآنی دراستان یزد برگزار می شود.

انتهای پیام/ د
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.