Skip to Contentمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: برنامه‌های متنوع قرآنی به مناسبت هفته قرآن و عترت در استان یزد برگزار می‌شود.

به گزارش میبد خبر، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، علی غیاثی ندوشن مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه در هفته قرآن و عترت استان یزد 22 برنامه و جشنواره فرهنگی، هنری، پژوهشی و قرآنی دراستان برگزار می شود، گفت: با مشارکت برخی دستگاههای اجرایی استان یزد، برنامه های قرآنی نیز برگزار می شود.


وی ادامه داد: مسابقات تواشیح و ابتهال توسط اداره کل اوقافف و امورخیریه استان یزد برپا می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری یادواره شهدای قرآنی استان یزد خبر داد و تصریح کرد: این یادواره به همت بنیاد شهید استان یزد با گرامیداشت شهید حاج حسن دانش برگزار می شود و زمان برگزاری این برنامه هفتم بهمن ماه در مسجد امامزاده جعفر(ع) است.

وی برنامه دیگر قرآنی را مسابقات تلاوت اعلام کرد و افزود: این مسابقه ویژه برادران در دومقطع سنی بالای 17 سال و زیر 17 سال برگزار می شود.

وی آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در این مسابقه قرآنی را 25 دی ماه ذکر کرد و گفت:علاقه مندان از طریق سایت تبیان سازمان تبلیغات اسلامی می توانند ثبت نام و شرکت کنند.

غیاثی ندوشن افزود: مسابقات جشنواره آیه های نور و همچنین تدریس مکتب خانه ای از دیگر برنامه های قرآنی استان یزد به مناسبت هفته قرآن و عترت است که توسط موسسات قرآنی یزد برگزار می شود.

لازم به ذکر است، هفته قرآن و عترت استان یزد بهمن ماه سالجاری در22 برنامه و جشنواره فرهنگی، هنری، پژوهشی و قرآنی دراستان یزد برگزار می شود.

انتهای پیام/ د
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.