Skip to Content

عضو کمیسیون قضایی مجلس:

بررسی تخلفات پدیده شاندیز در مجلس/سایت فروش سهام پدیده شاندیز باید مسدود شود


این عضو کمیسیون قضایی در این خصوص گفت: کمیسیون قضایی مجلس آمادگی دارد تا هرگونه گزارش های دیگر در این مسئله را بررسی کند؛ همچنین این کمیسیون از مسئولان قضایی برای برخورد با تخلفات صورت گرفته تقدیر می کند.

به گزارش میبد خبر به نقل از دانا ،میرهادی قره سید رومیانی در خصوص تخلفات مطرح شده در مورد پدیده شاندیز اظهار داشت: پیش از اینکه مقامات قضایی در خصوص دفاتر فروش سهام این شرکت اعلام نظر و آنها را پلمپ کنند،اعضای کمیسیون قضایی مجلس اطلاعاتی در این زمینه داشتند و در حال حاضر هم این موضوع در کمیسیون بررسی خواهد شد..


وی در همین خصوص افزود: بررسی گزارشات یاد شده نشان از وجود تخلفات زیادی در فروش سهام این شرکت دارد که اعضای کمیسیون قضایی مجلس، نظر کمیسیون را در این خصوص به مسئولان مربوطه اعلام خواهند کرد.


این عضو کمیسیون قضایی در این خصوص گفت: کمیسیون قضایی مجلس آمادگی دارد تا هرگونه گزارش های دیگر در خصوص این مسئله را بررسی کند؛ همچنین این کمیسیون از مسئولان قضایی برای برخورد با تخلفات صورت گرفته تقدیر می کند.


قره سید رومیانی یاظهار داشت: البته هنوز سایت پدیده شاندیز در دسترس کاربران قرار دارد و سهام خود را از طریق این سایت به فروش می‌رساند که این یک تخلف است و مسئولان مربوطه هرچه سریعتر باید مسدود کردن این سایت را در دستور کار خود قرار دهند و با متخلفین برخورد لازم صورت گیرد.


انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.