Skip to Content

هفته اول لیگ دسته دوم فوتسال کشور


تیم فوتسال صنایع میبد در اولین بازی از سری رقابت‌های لیگ دسته دو کشور بر حریف یاسوجی خود غلبه کرد.

به گزارش میبد خبر، هفته اول لیگ دسته دوم فوتسال کشور عصر امروز ساعت 16 در ورزشگاه شهدای میبد برگزار شد. 

در پایان این مسابقه تیم صنایع میبد موفق شد با نتیجه 3 بر 2 با گل‌های محمود دهقانی (2 گل) و وحید بسیاری زاده حریف خود مارون یاسوج را شکست دهد. 

لازم به ذکر است صنایع فولاد میبد در هفته دوم مسابقات میزبان نماینده فارس است.

مسابقات فوتسال لیگ دسته دوم کشور در 6 گروه پیگیری می شود و تیم صنایع میبد در گروه پنج با تیم های تیم آراد فاخر شیراز، شهید رضایی فیروزآباد، مارن کهگیلویه و بویر احمد، فولاد سیرجان ایرانیان و فولاد زرند ایرانیان همگروه است. 

مسابقات به صورت رفت و برگشت انجام می شود و از هر گروه 2 تیم به مرحله بعد صعود می کند و در مرحله بعد بازی ها به صورت مجتمع در یکی از شهرها برگزار می شود و در مجموع چهار تیم به لیگ دسته اول فوتسال کشور صعود می کند. 

تیم های صبای یزد و صنایع میبد 2 نماینده استان یزد در لیگ دسته 2 قوتسال کشور هستند. 

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.