Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

برخی در کشور فرمول ذلت را سرلوحه کارشان قرار داده اند


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان میبد گفت: متاسفانه برخی در کشور خدایشان را آمریکا قرار داده و آمریکا را حلال مشکلات می دانند اینها بدانند که راه به جایی نمی برند.

به گزارش میبد خبر، سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان میبد ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: انقلاب ما اگر پیروز نمی شد دیگر اثری از اسلام نبود. انقلاب ما برای اسلام و احیای ارزشهای اسلام که با فرمول عزت همراه بود.
 
وی افزود: امام خمینی(ره) پیامش و حرکتش برای خدا بود و خدا نیز اورا یاری نمود. متاسفانه برخی افراد در کشور فرمول ذلت را سرلوحه کار خودشان قرار داده و حلال مشکلات را آمریکا می دانند، اینها بدانند که به جای نمی رسند.
 
سردا فتوحی در بخش دیگری از سخنان خود به یاوه گویی های ترامپ اشاره داشت و عنوان کرد: ترامپ رئیس جمهور آمریکا سرافکندگی و تحقیر کشورش را در ماجرای تسخیر لانه جاسوسی و تفنگداران دریایی به یاد آورد و بجای این یاوه گویی ها خودش را برای تحقیر و شکستهای بعدی آماده کند.
 
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اعتراف نتانیاهو گفت: امروز در جهان قدرتی برخلاف ابر قدرتها درحال شکل گیری است که در راس آن قدرت امام خامنه ای(مدظله) قرار گرفته است.
 
وی ادامه داد: به گفته کارشناسان نظامی دنیا سامانه پدافند هوایی قرارگاه خاتم الانبیا در خلیج فارس از حالت دفاعی به حالت تهاجی رسیده و آمریکا اگر بخواهد نگاه چپی به ایران بکند نتیجه کارش بجایی خواهد رسید که نه نامی از او و نه چیزی از قدرتش باقی می ماند.
 
سردار فتوحی اظهار داشت عربستان بداند ایران دشمن او نیست بلکه این آمریکا، انگلیس و اسرائیل هستند که نقشه نابودی عربستان را کشیده اند.
 
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در پایان خاطرنشان کرد: امروز نیروهای مسلح تحت امر فرمانده کل قوا با اقتدار، هوشیاری، برنامه ریزی و سامانه های هوشمند حافظ ایران و حامی مظلومان جهان هستند.
 
انتهای پیام/اد رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.