Skip to Content


برخورد عجیب وزیر بهداشتِ دولت روحانی با خبرنگار صدا و سیما در میبد


در سفر وزیر بهداشت به میبد که برای بازدید از واحد داروسازی میبد صورت گرفت، اتفاق ناخوشایندی ایجاد شد.

به گزارش سایت "برج نیوز" هنگامی که خبرنگار صدا و سیمای میبد قصد مصاحبه با قاضی زاده هاشمی که همواره در صدا و سیما به عنوان فردی خوش برخورد و پاسخگو نمایش داده میشود داشت، با برخورد ناخوشایند وی مواجه شد.

وقتی خبرنگار صدا و سیمای میبد که به لحاظ کمبود بودجه صدا و سیما ناچار هست هم فیلمبرداری و هم مصاحبه با افراد را به تنهایی انجام دهد از وزیر بهداشت سوالی در حوزه دارو پرسید او با برخوردی زننده و با عبارتی ناشایست این خبرنگار را جلوی جمع تحقیر نمود.

این رفتار وزیر بهداشت در حق یکی از همکاران زحمتکش رسانه ای ما اصلا توجیه پذیر نیست و سوالی که مطرح میشود این است که چرا این مسئول و برخی دیگر از مسئولین به شهرستانها نگاهی از بالا به پایین دارند؟
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.