برخورد جدی و قاطعانه پلیس با بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی در مراسم چهارشنبه سوری - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

فرمانده انتظامی شهرستان میبد خبر داد:


فرمانده انتظامی شهرستان میبد خط قرمز پلیس را ایجاد مزاحمت برای مردم عنوان کرد و گفت: با برهم زنندگان نظم و آرامش شهروندان در چهارشنبه آخر سال برخورد قاطع می شود.

سرهنگ سید محمدطاهر موسوی در گفتگو با خبرنگار ميبد خبر بیان داشت: پلیس با کسانی که به بهانه برپایی جشن چهارشنبه سوری نظم، امنیت و آسایش مردم را برهم زده و ایجاد مشکل کنند و موجب حوادث و سوانح دلخراش شوند برخورد قاطعانه و سخت خواهد داشت.

وی با بیان اینکه پلیس مخالف شادی و نشاط مردم نیست، اظهار داشت: کسانی که بخواهند از موضوع چهار شنبه سوری سوء استفاده کرده و نظم و امنیت جامعه را بر هم زده و ایجاد مزاحمت برای سایر اقشار جامعه و شهروندان عزیز داشته باشند قطعا برخوردهای سخت تری خواهد داشت.

سرهنگ موسوی در ادامه تصریح داشت: وسایل نقلیه ای که در این زمینه توقیف شوند تا پایان تعطیلات نوروزی در پارکینگ خواهد ماند و تحویل نمی شود.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد به والدین توصیه داشت: شهروندان و والدین عزیز حتما بر رفتارهای اجتماعی کودکان و فرزندان خود نظارت داشته باشند تا خدای‌نکرده حادثه ناگواری به وجود نیاید.

وی ابراز داشت: طبق قانون کسانی که بخواهند با هیاهو و جنجال حرکات غیر متعارفی مانند بستن خیابان یا ایجاد مزاحمت در جامعه داشته باشند و نظم و امنیت عمومی را برهم زنند با هماهنگی مقام محترم قضایی برخورد جدی با آنها صورت خواهد گرفت.

سرهنگ موسوی در پایان بیان داشت: امیدواریم، امسال نیز همچون سال های گذشته با همکاری و همیاری شهروندان با پلیس و در سایه امنیت و آرامش، روزهای پایانی سال را با کمترین حوادث سپری کنیم.

انتهای پیام/اد

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.