Skip to Content

فرمانده انتظامی شهرستان میبد خبر داد:


فرمانده انتظامی شهرستان میبد خط قرمز پلیس را ایجاد مزاحمت برای مردم عنوان کرد و گفت: با برهم زنندگان نظم و آرامش شهروندان در چهارشنبه آخر سال برخورد قاطع می شود.

سرهنگ سید محمدطاهر موسوی در گفتگو با خبرنگار ميبد خبر بیان داشت: پلیس با کسانی که به بهانه برپایی جشن چهارشنبه سوری نظم، امنیت و آسایش مردم را برهم زده و ایجاد مشکل کنند و موجب حوادث و سوانح دلخراش شوند برخورد قاطعانه و سخت خواهد داشت.

وی با بیان اینکه پلیس مخالف شادی و نشاط مردم نیست، اظهار داشت: کسانی که بخواهند از موضوع چهار شنبه سوری سوء استفاده کرده و نظم و امنیت جامعه را بر هم زده و ایجاد مزاحمت برای سایر اقشار جامعه و شهروندان عزیز داشته باشند قطعا برخوردهای سخت تری خواهد داشت.

سرهنگ موسوی در ادامه تصریح داشت: وسایل نقلیه ای که در این زمینه توقیف شوند تا پایان تعطیلات نوروزی در پارکینگ خواهد ماند و تحویل نمی شود.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد به والدین توصیه داشت: شهروندان و والدین عزیز حتما بر رفتارهای اجتماعی کودکان و فرزندان خود نظارت داشته باشند تا خدای‌نکرده حادثه ناگواری به وجود نیاید.

وی ابراز داشت: طبق قانون کسانی که بخواهند با هیاهو و جنجال حرکات غیر متعارفی مانند بستن خیابان یا ایجاد مزاحمت در جامعه داشته باشند و نظم و امنیت عمومی را برهم زنند با هماهنگی مقام محترم قضایی برخورد جدی با آنها صورت خواهد گرفت.

سرهنگ موسوی در پایان بیان داشت: امیدواریم، امسال نیز همچون سال های گذشته با همکاری و همیاری شهروندان با پلیس و در سایه امنیت و آرامش، روزهای پایانی سال را با کمترین حوادث سپری کنیم.

انتهای پیام/اد

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان