Skip to Contentمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد گفت: تبلیغات زودهنگام بعضی از کاندیدا‌ها تخلف بوده و نیازمند ساماندهی و اصلاح قانون انتخابات برای برخورد جدی با متخلفین است.

به گزارش میبدخبر، در نشستی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد، کمیته امنیت انتخابات شهرستان میبد تشکیل شد.

سید بهروز موسوی در این نشست گفت: کمیته امنیت انتخابات موظف است اخبار و رویداد‌های امنیتی مربوط به انتخابات را رصد کرده و به شورای تامین استان و ستاد امنیت انتخابات کشور گزارش دهد.

رئیس ستاد انتخابات میبد با تشریح وضعیت انتخابات این شهرستان گفت: تبلیغات زودهنگام بعضی از کاندیدا‌ها تخلف بوده و نیازمند ساماندهی و اصلاح قانون انتخابات برای برخورد جدی با متخلفین است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.