Skip to Content

گام دوم انقلاب از زبان سردار قاسمی:


فرمانده دوران دفاع‌مقدس گفت: در گام دوم انقلاب برخورد با مفسدینی که با غارت پول مردم فربه شده اند ضروری است.

به گزارش میبد خبر، سردار سعید قاسمی با اشاره به سرفصل مبارزه با فساد در  بیانیه مهم رهبر انقلاب خطاب به جوانان با عنوان «گام دوم انقلاب» اظهار کرد: برای اینکه ریشه فساد در جامعه خشکیده شود باید سنگ مبارزه با مفاسد به طوری جدی در دستور کار آن جامعه قرار گیرد.

***برخورد با غارتگران بیت المال از اساسی ترین سرفصل‌های گام دوم انقلاب

فرمانده دوران دفاع‌مقدس با بیان اینکه در گام دوم انقلاب برخورد با مفسدینی که با غارت پول مردم فربه شده اند ضروری است تصریح کرد: عده ای با نفوذ به دستگاه ها و نهادهای مختلف تنها گردن و شکم هایشان کلفت شده و پشیزی ارزش برای مردم قائل نیستند.

وی با بیان اینکه علیرغم بی مهری مسئولان، مردم در جشن چهل سالگی انقلاب سنگ تمام گذاشتند ادامه داد: برخی نه تنها فکر مردم نیستند بلکه حتی گوشی برای شنیدن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ندارند اما با این وجود مردم پای انقلاب هستند و مطمئنا در آینده ای نزدیک جوابشان را خواهند داد.

***فساد در مناصب کلیدی نمونه های عینی پیدا کرده است

این فرمانده جهادی با بیان اینکه فساد در مناصب کلیدی نمونه های عینی پیدا کرده است گفت: برای مبارزه با فساد به ویژه فساد اقتصادی و مبارزه با کسانی که خون مردم را شیشه می کنند بدون شک باید به سراغ دانه درشت های فساد در سه قوه رفت و علاج این درد را ریشه ای دنبال کرد.

انتهای پیام/

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.