Skip to Content

در پی درخواست های مکرر مردمی:

برخورد با سد معبر در خیابان امام خمینی آغاز شد


صبح امروز واحد اجرائیات شهرداری میبد نسبت به جمع آوری خیابان امام خمینی(ره) اقدام کرد.

به  گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد، صبح امروز واحد اجرائیات شهرداری میبد نسبت به جمع آوری سد معبر در خیابان امام خمینی(ره) وارد عمل شد.

قابل ذکر است که در پی درخواست های مکرر مردمی نسبت به سد معبر به خصوص در خیابان امام خمینی(ره) که مانع از عبور و مرور آسان عابرین پیاده می شد پس از اطلاع رسانی از طریق سایت های خبری، نصب بنر در سطح شهر و اخطار شفاهی به واحدهای متخلف، واحد اجرائیات فاز اول برخورد با کسبه متخلف را اجرا کرد.

گفتنی این طرح در روزهای آینده در مسیرهای مختلف اجرا خواهد شد و در صورتی که خاطیانی که مجددا  تخلف خود را تکرار کنند بدون تذکر به آنها اجناس شان جمع آوری و به هیچ عنوان به آنان بازگردانده نخواهد شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.