Skip to Content

باحضور فرماندارمیبد؛

برترین‌های کنکور سال 95 درمیبد تجلیل شدند


در آستانه سال نو در مراسم جشنی با حضور فرماندار میبد از برترین های کنکور سال 1395 و دو نفر از دانش آموزان حائز رتبه المپیاد و جشنواره خوارزمی در شهرستان میبد تجلیل شد.

به گزارش میبد خبر، مراسم تجلیل از برترین های کنکور 95 و المپیاد و جشنواره خوارزمی با حضور جمعی از مسئولین، پیشکسوتان، فرهنگیان، معلمان و دانش آموزان در سالن سینما طوبی برگزار شد.

مدیریت آموزش و پرورش هدف از مراسم را علاوه بر تجلیل از برترین های کنکور، ایجاد انگیزه در دانش آموزان سوم متوسطه و پیش دانشگاهی و رقابت مقتدرانه در کنکور و درخشش هرچه بیشتر و بهتر دانش آموزان شهرستان میبد در کنکور و عرصه های علمی دانست.

فرماندارمیبد درابتدای سخنان خود بیان داشت: امنیت و آسایش امروز کشور مدیون جانفشانی شهدا، جانبازان و رزمندگان می باشد.

وی با ابراز خوشحالی از افتخارآفرینی دانش آموزان در کنکور سراسری سال 95 گفت: از همه دانش آموزان، معلمان، مربیان و والدین که نقش بسزایی در این حماسه علمی داشتند تشکر می‌کنم. شما دانش آموزان و فرهیختگان باعث غرور و حیثیت شهر و سرمایه های میبد می باشید.

وی بابیان اینکه افتخار می‌کنیم که دانش آموزان میبد در دو شاخص کمی و کیفی صدرنشین کنکور سراسری در استان شدند افزود: دانش آموزان باید قدر معلمان دلسوز خود را بدانند چراکه در بسیاری از استان‌های کلان کشور بهترین امکانات وجود دارد اما از نیروی انسانی دلسوز و معلمان خوب بی‌بهره‌اند.

وی افزود: ما برای اینکه مدارس در سطح شهرستان دوشیفت نشوند و کیفیت آموزشی پایین نیاید نیازمند این هستیم که سالانه 9 مدرسه بسازیم.

از حضرت آیت‌الله اعرافی به‌عنوان بزرگ‌ترین حامی آموزش‌وپرورش عنوان کرد و افزود: حضرت آیت‌الله اعرافی با همه مسائل و مشکلات در همه جلسات شورای آموزش‌وپرورش حضور دارند و با ارائه طرح‌ها و برنامه‌های علمی و کارشناسی نقش مهمی تابه‌حال در افتخارآفرینی دانش آموزان این شهرستان در عرصه‌های علمی، کنکور سراسری و المپیادهای علمی داشتند که جا دارد در همین‌جا از وی تشکر کنم.

فلاح در پایان سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش رو عنوان کرد: باید سعی کنیم افرادی را انتخاب کنیم که نخبه و متعهد باشند و در انتخاب افراد بحث های محله ای را مد نظر قرار ندهید تا ان شا الله شورای شهر و روستای خوبی داشته باشیم و مایه یاس و نا امیدی دشمنان انقلاب اسلامی شوید.

در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و جوائزی از برترینهای کنکور سال 95 شهرستان میبد تجلیل شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.