Skip to Content

در چهارمین دوره المپیاد ورزشی دارالعباده

برترین‌های پهلوانی و زورخانه‌ای استان یزد معرفی شدند


چهارمین دوره المپیاد ورزشی دارالعباده با معرفی برترین‌های پهلوانی و زورخانه‌ای استان در شهرستان میبد به کار خود خاتمه داد.

به گزارش میبد خبر، چهارمین دوره مسابقات استانی  المپیاد ورزشی دارالعباده که با حضور 8 تیم  از باستانی کاران شهرستان های استان یزد به میزبانی شهرستان میبد در رشته‌های تیمی زورخانه‌ای، مرشدی و میان داری و در محل زورخانه بشنیغان میبد برگزار شد.

در این مسابقات در رشته میان داری تک نفره امیر حسین دهقانی از شهرستان میبد با کسب امتیاز 385 مقام اول، سید حسن حسین میری از شهرستان اردکان با امتیاز 362 مقام دوم و  پوریا سلطانی از شهرستان یزد با امتیاز 355 مقام سوم مسابقات را کسب کردند.

در رشته مرشدی علیرضا فلاح از شهرستان میبد با کسب امتیاز 150 به مقام نخست دست یافت.

در این دوره از مسابقات تیم یزددر بخش تیمی زورخانه‌ ای با امتیاز 374 به مقام نخست رسید و تیم‌های میبد و اردکان هم به ترتیب با امتیازهای 371 و 275 در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در پایان این رقابت‌ها با اهدا جوایز و احکام قهرمانی از برترین های  پهلوانی و زورخانه‌ای استان یزد تجلیل شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.