Skip to Content

دوچرخه سوار جوان میبدی:


دوچرخه سوار جوان میبدی گفت: در مسابقات آمادگی سنجی که هفته گذشته در مرکز استان برگزار شد، موفق به کسب جایگاه دوم شدم.

به گزارش میبد خبر به نقل از میبدما، دوچرخه سوار جوان میبدی با سابقه فعالیت ۷ ساله در این ورزش و کسب ۲۶ مدال استانی و کشوری در این رابطه اظهار داشت: در این دوره از مسابقات که هیات دوچرخه سواری استان جهت شناخت نفرات برتر برای شرکت در مسابقات کشوری در سال ۹۷برگزار کرد، موفق به کسب جایگاه دوم شدم و در نتیجه برای چهارمین بار به اردوی تیم ملی نیمه استقامت ایران دعوت شدم.

کارگر افزود: طبیعتا این انتخاب انتهای کار نیست و برای رسیدن به یک تیم قوی و بی نقص، چند مرحله دیگر اردوی تدارکاتی برگزار خواهد شد تا بهترین تیم در قالب تیم ملی، راهی مسابقات جهانی شود.

وی ادامه داد: ۲۲ فروردین در اولین اردو که قرار است در تهران انجام گیرد، تست های آمادگی، تایم گیری و چندنمونه تست دوپینگ گرفته می شود و ورزشکارانی که از سلامت کامل برخوردار باشند به مرحله دوم راه پیدا میکنند.

قهرمان قهرمانان جوانان ایران بیان داشت: تیم منتخب نیز از طرف فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران، در شهریور سال جاری به بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی و قهرمانی آسیایی ۲۰۱۹ اعزام خواهد شد.

وی با اشاره به آمادگی ۷۰ درصدی خود، تصریح کرد: در حال حاضر به طور میانگین روزی پنج ساعت تمرینات بدنسازی و دوچرخه سواری را انجام می دهم و امیدوارم با کمک آقای ناصر رضاوی ، که مربی بنده هستند، به آمادگی صد در صدی برسم.

کارگر با بیان این موضوع که در عضویت تیم رعد پدافند هوایی خاتم النبیاء قرار دارد، خاطرنشان کرد: فعلا در حال خدمت نظام وظیفه هستم و به غیر از حقوق سربازی درآمدی ندارم و به همین علت مجبورم برای تامین هزینه های تمرینات و مسابقات، کار کنم که فشار زیادی نیز متحمل می شوم، در صورتی که اگر حمایتی صورت بگیرد می توانم به راحتی به تمرینم برسم و نتایج بهتری نیز کسب کنم.

وی با اشاره به وضعیت نامساعد هیئت دوچرخه سواری میبد و نیاز مبرم به اصلاح آن گفت: در سال ۹۶ موفق به کسب ۶ مدال کشوری شدم، ولی متاسفانه به چشم کسی نیامد، و این در حالی است که برای کسب مدال های استانی در برخی از رشته ها هیاهو می کنند.

میلاد کارگر در انتها گفت: از کادر تیم دوچرخه سواری رعد پدافند هوایی خاتم الانبیا و تمامی دوستانی که تا اینجا به من کمک کردند تشکر می کنم و امیدوارم با حمایت درست و مناسب توسط مسئولان ذیربط بتوانم بدون دغدغه و مشکلات حاشیه ای در اردوها و تمرینات شرکت کنم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.